Pobierz bezpłatną ślubną check listę

 

Pobierz

 

 

 

 

Everything you can imagine is real

Pablo Picasso

and we can make it happen!

Carla Events

Blog

Beauty Essentials czyli nasz BUTIK

sobota, 10 lutego 2018

Nasze zestawy Beauty Essentials to absolutny MUST HAVE jeśli: Chcesz mieć więcej czasu na to co dla Ciebie najważniejsze podczas przygotowań do ślubu, podróży. Chcesz mieć gotowy niezbędnik dla siebie lub swoich gości na czas ślubu, wesela czy innego przyjęcia okolicznościowego. Chcesz mieć spokój podczas świętowania, w nagłych sytuacjach mając niezbędnik pod ręką. Wystarczy, że dodasz do kosmetyczki swoje ulubione drobiazgi lub niezbędne...

zobacz więcej

Juz kilka dni po ślubie zapragnęliśmy, aby ktoś pomógł nam zorganizować tak perfekcyjnie inne aspekty naszego życia.

Anna i Piotr

Bardzo serdecznie polecamy wszystkim usługi CE, szczególnie osobom zapracowanym! Jesteśmy niezmiernie zadowoleni. Sardynia nie wymaga rekomendacji jednak chcemy podkreslić, że jest to jedno z piekniejszych miejsc jakie widzielismy. Wszystko odbyło się bez niemiłych niespodzianek. :) Dziękujemy za Waszą fantastyczną opiekę i spokój który wniosłyście tego dnia. Polecamy firmę CE do organizacji i koordynacji wesela i ślubu.

Monika i Andrzej

Z wielką przyjemnością polecamy usługi CE. Organizacja naszego wesela była niełatwym zadaniem gdyż na stałe mieszkamy za granicą. Propozycje przedstawiane nam przez CE były zawsze bardzo trafne i zgodne z naszą wizją przyjęcia weselnego. Ślub kościelny oraz przyjęcie weselne były zorganizowane PERFEKCYJNIE. DZIĘKUJEMY!

Gosia i Dominik

Ceremonia udała się przepięknie, CE nie tylko spisała się na medal, jeżeli chodzi o realizacje powierzonych zadań, ale też służyła wsparciem w najbardziej stresujących chwilach. Gorąco polecamy wszystkim młodym parom!

Basia i Tomek

We could not recommend Carla more!!! Our wedding was dreamy and absolutely perfect in every little last detail. Carla was very helpful throughout the whole proccess and she's such a warm person. Such a delight to work with! Thank you very much!!! Forever grateful

Barbara i Paweł

Karolina byłaś NIESAMOWITA! Dziękujemy za pomoc i koordynację naszego cudownego dnia ślubu. Bez Ciebie to by się nie udało!

Agnieszka i Filip

Karolina is amazing! Karolina helped us out with arranging our honeymoon in Sardinia and couldn’t do enough for us. She’s so helpful,and you can feel the love coming through in all her messages. Really took so much stress out of the organising for us!

Amelia

Nasz wymarzony ślub odbył się w czerwcu na bajecznie pięknej Sardynii, cała ceremonia była idealna i bardzo romantyczna. Nie doświadczylibyśmy tych cudownych chwil gdyby nie Carla Events! Pani Karolina wszystko perfekcyjnie zorganizowała, my o nic nie musieliśmy się martwic! Czysta przyjemność i zero stresu. Była tam z Nami cały czas, ja czułam, że mam przy sobie kogoś bliskiego, komu mogę zaufać i zwierzyć się ze wszystkich ślubnych obaw i nie tylko! Za to wszystko jeszcze raz bardzo dziękuję! Dodatkowo wszystkim przyszłym Pannom Młodym, świadkowym i nie tylko polecam Niezbędnik Panny Młodej, o którego niezbędności przekonałam się osobiście w dzień własnego ślubu!

Klaudia i Piotr