fbpx
Poznaj Mnie Lepiej
O MNIE

Zajmuję się organizacją ślubów we Włoszech, głównie na mojej ukochanej Sardynii. Mam szczęście tworzyć coś, co ma wartość dla innych, a dodatkowo przywilej w tym uczestniczyć! Pomagam spełniać marzenia o ślubie w pięknym miejscu. Kocham Włochy i wszystko co włoskie.

Jestem założycielką Carla Events.

Od kilku lat organizuję śluby i wesela we Włoszech oraz w Polsce.
Wspieram Pary i ich gości w planowaniu ich pobytu we Włoszech. Ogromną satysfakcję sprawia mi obserwowanie, jak to, co na początku było tylko pomysłem, przeradza się w wizję, a następnie staje się rzeczywistością.
Dla pięknej historii oraz ludzi, którzy chcą celebrować uczucia po swojemu, pojadę w każde miejsce
Jeśli byliście już we Włoszech i macie swoje wymarzone miejsce na ślub, ale nie wiecie, czy możliwa jest organizacja ślubu i wesela w tym konkretnym miejscu, napiszcie do mnie. Zorganizuję ślub w miejscu wskazanym przez Ciebie, w które pragniesz mnie zabrać.

W Polsce organizuję śluby między innymi dla międzynarodowych Par, zajmuję się też koordynacją dnia ślubu i wesela, gdzie nadzoruję prawidłowy przebieg imprezy.
Będzie mi niezwykle miło, jeśli wybierzesz mnie na partnera przy tworzeniu Twojego ślubu i wesela lub innego wydarzenia.
Uwielbiam podróżować, planować i organizować, a do Włoch jeżdżę regularnie od czasu praktyk studenckich w Rzymie, czyli od ponad dwudziestu lat.
Kilkanaście lat mieszkałam w Irlandii, a także na Sardynii, z krótką przerwą na zmianę adresu na barceloński.
Na Sardynię pierwszy raz wyjechałam w 2007 roku, do pracy w firmie jachtingowej. Prowadziłam tam dział organization & concierge dla agencji jachtingowej. Praca w tej branży to jedno z najlepszych moich życiowych doświadczeń: z jednej strony wymagająca i ekscytująca, zarazem ale przede wszystkim od tego zaczęła się moja przygoda z Sardynią.
Jeśli masz do mnie jakiekolwiek pytania, pisz śmiało.

Pozwól, że opowiem Ci kilka faktów o sobie:

☀️ Zawodowo jestem wedding plannerem, choć lepiej określa mnie termin osobisty asystent.
Moja praca to wsparcie i dodawanie odwagi Parom, a także ich Rodzicom w chwilach największego stresu.To także noszenie butów za Młodą Parą podczas ich sesji plenerowej na plaży albo zajmowanie się ich psem, który uczestniczy w sesji foto. Opiekuję się wszystkim od początku do końca. Nie ma tu sztabu ludzi, którym powierzasz swoje sekrety. Jest dyskrecja oraz moja asysta na wyłączność: szybkie działanie, personalny kontakt i całkowite zaangażowanie.

☀️ Bez względu na wielkość Waszego ślubnego wydarzenia oraz jego budżet oddaję do dyspozycji całe swoje know-how, pełne zaangażowanie i entuzjazm.
Jeżeli potrzebujesz wsparcia, kobiety, która zrozumie Twoje przedślubne dylematy, pokrewnej duszy, która bez oceniania pomoże Ci w realizacji Twojej wizji ślubu we Włoszech czy w kraju, to napisz do mnie. Ślub to wydarzenie miłości,a dla mnie to najwyższa wartość.

☀️ Po latach spędzonych w korporacji zostawiłam pracę na etacie i założyłam swoją agencję eventową.
Doświadczenie zawodowe w obszarze wsparcia klienta, zdobywałam w międzynarodowych korporacjach w Irlandii oraz we Włoszech.
Mieszkałam w 4 krajach. Na Sardynii, podczas współpracy z agencją jachtingową prowadziłam dział organization & concierge, pracując dla klienta VIP w zakresie organizacji czasu wolnego, eventów i szeroko rozumianego personal assistance oraz kompleksowej organizacji uroczystości.
Zaplanowałam i zorganizowałam m.in.: lot helikopterem z Sardynii na Korsykę dla grupy zapalonych golfistów, przyjęcie na pokładzie jachtu Billa Gatesa.

☀️ Jestem absolwentką Historii Sztuki (to od praktyk studenckich w Rzymie zaczęła się moja przygoda z bella Italia) oraz Event Management w Institute of Commercial Management w Dublinie (studia podyplomowe), jestem też dyplomowanym Wedding Plannerem (Perfect Moments w Kielcach). Mówię po polsku, angielsku i po włosku.

☀️ Jestem autorką e-booka o Sardynii: „Sardynia? Yes, I do! Moje miejsca na wyspie” oraz autorką szkolenia „Akademia Wedding Plannera on-line„, gdzie dzielę się wiedzą i doświadczeniem z każdym, kto marzy o pracy w zawodzie Wedding Plannera.

☀️ Jestem współautorką warsztatów i wyjazdów tematycznych do Włoch. Więcej o nich dowiesz się TUTAJ.

☀️ Lubię rajdy samochodowe WRC – na swojej bucket list zapisałam marzenie o pokonaniu trasy rajdu choć raz w życiu. Prowadzę po prawej i lewej stronie jezdni 😉 Mieszkałam kilkanaście lat w Irlandii, stąd ta umiejętność 😉

☀️ Prywatnie jestem Mamą sześcioletniego Mateusza. Lubię oliwki, dobrą kawę, jeżdżę na rolkach, biegam i pływam na kitesurfingu.

Total: